کاروان مجازی حج

یکشنبه 21 آذر 1400
کاروان مجازی حج

نرم افزار اندروید کاروان مجازی حج

اپلیکیشن کاروان مجازی در قالب موبایل منتشر شده که دارای 5 بخش اصلی آرشیو مطالب، برنامه روزانه، اخبار حج، پرسش و پاسخ پیرانون مسایل حج و مسابقات می باشد.

در بخش آرشیو، مطالب با قالب های مختلف از جمله: متن، تصاویر، صوت و ویدئو در 10 دسته اصلی ارائه شده است.

تمامی مطالب موجود در این بخش قالبیت آفلاین شدن را نیز دارا می باشند به این صورت که مثلا کاربر ویدئویی را در برنامه برای بار اول دانلود نموده و در دفعات بعدی آن را از حافظه دستگاه خود می خواند و احتیاجی به اتصال مجدد به اینترنت ندارد.

در بخش برنامه روزانه، برنامه های متنوعی برای هر روز قرار داده شده که 24 ساعته فعال بوده و در سه نوبت 8 ساعته در روز فعالیت دارد و کاربر می تواند مطالب روز را در ساعت مقرر شده در نرم افزار به صورت آنلاین دریافت نماید.

اخبار مرتبط با حج نیز در بخش اخبار قرار خواهد گرفت تا کاربران عزیز بتوانند جدید ترین اخبار را دریافت نمایند.

دربخش پرسش و پاسخ کاربران سوالاتشان را در مورد موضوع حج ثبت نموده و نرم افزار یک کد رهگیری به آنها می دهد. سپس کارشناسان برنامه سوالات را مشاهده کرده و به ترتیب به آنها پاسخ خواهند داد و کاربران از همین بخش برنامه پاسخ خود را دریافت خواهند کرد. در واقع این بخش از برنامه به صورت تعاملی بوده و کاربر با برنامه در ارتباط است. همچنین مسابقات مختلفی هنگام موسم، قبل از موسم و بعد از آن در بخش مسابقات برنامه فعال خواهد شد و جوایزی نیز برای ان در نظر گرفته خواهد شد و کاربران از همین صفحه می توانند در مسابقات شرکت کرده و نتایج را دریافت نمایند.دانلود نرم افزار
  • 3005
  • 0

کلمات کلیدی :

نظر شما :

نظرات :

آخرین نرم افزارها
دوشنبه 02 مرداد 01402
دوشنبه 02 مرداد 01402
دوشنبه 02 مرداد 01402
دوشنبه 02 مرداد 01402
دوشنبه 02 مرداد 01402
تبلیغات تبلیغات تبلیغات