از نرم افزار کمک آموزشی حجه الکمال و رادیو مناسک رونمایی شد

چهارشنبه 26 اردیبهشت 1403
از نرم افزار کمک آموزشی حجه الکمال و رادیو مناسک رونمایی شد

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، همزمان با آغاز ماه ذی‌القعده ، هفته حج و دهه کرامت و در حاشیه نشست سراسری هماهنگی مدیران و معاونان کاروان ها و مجموعه های حج تمتع ۱۴۰۳ از نرم افزار کمک آموزشی حجه الکمال و رادیو مناسک رونمایی شد.

 

در این نشست که در سالن اجتماعات سازمان حج و زیارت برگزار شد از نرم افزار کمک آموزشی حجه الکمال ویژه ارائه در جلسات آموزشی حج تمتع و رادیو مناسک با هدف ایجاد دسترسی آسان برای ضیوف‌الرحمن و زائران حج به محتواهای آموزشی، معرفتی و فرهنگی با حضور حجت الاسلام وامسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی و آقای سید عباس حسینی رئیس سازمان حج و زیارت بهره برداری شد.

 

برپایه این گزارش، نرم افزار کمک آموزشی حجه الکمال روایت لحظه به لحظه حج پیامبر اکرم (ص) به صورت مصور است که با هدف معرفت افزایی زائران حج به همت مدیریت آموزش بعثه مقام معظم رهبری  طراحی شده است.

 

این نرم افزار که در محیط اندروید طراحی شده است ضمن تطبیق تاریخ حج پیامبر با جغرافیای امروز حج ،  پیام های معرفتی ، اخلاقی و رفتاری حج در کلام و سیره  پیامبر اکرم(ص) را ارائه می کند.

 

رادیو مناسک هم که به همت مدیریت امور آموزشی و فرهنگی معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری در بستر فضای مجازی در پیام‌رسان ایتا راه اندازی شده است، موضوعات مختلف و موردنیاز زائران را در ساعات مختلف به اشتراک خواهد گذاشت.

 

علاقه مندان برای عضویت در رادیو مناسک (در پیام رسان ایتا) می توانند برروی نشانی زیر کلیک کنند:

 

@radiomanasek

  • 76
  • 0

کلمات کلیدی :

نظر شما :

نظرات :