;
نرم افزار کاروان مجازی ویژه زائران حج
نرم افزار کاروان مجازی ویژه زائران حج

نرم افزار اندروید کاروان مجازی حج

اپلیکیشن کاروان مجازی حج در قالب موبایل (اندروید) منتشر شده و به زودي در قالب وب نيز در دسترس قرار خواهد گرفت.

اين نرم افزار دارای 3 قابليت (جلسات آموزشي متمرکز، کلاس آنلاين و کاروان من) و 5 بخش اصلی (موضوعات آموزشي، برنامه روزانه، اخبار حج، پرسش و پاسخ پیرامون مسایل حج و مسابقات) می باشد.

 • قابليت هاي نرم افزار:
  • در قسمت جلسات آموزشي متمرکز، طبق سرفصل هاي مصوب، محتواها و موضوعات هر جلسه از کاروان به تفکيک نوع اعزام (مدينه اول و مدينه دوم) بارگذاری شده و قابل دریافت و مشاهده است.
  • کاربر با فشردن گزینه کلاس آنلاين وارد صفحه‌ای می‌شود که تقویم اجرای این کلاس درج شده است. چنانچه در هنگام برگزاری کلاس وارد این صفحه شود، می‌تواند فیلم کلاس را به صورت برخط مشاهده نماید. در غیر این صورت، تقویم آموزشی به او نمایش می‌دهد که زمان کدام کلاس گذشته و کدام کلاس همچنان برگزار نشده است.
  • گزینه کاروان من، بخش تعاملی نرم‌افزار میان روحانی هر کاروان با زائران کاروان خود است. پس از اینکه روحانی کاروان، مطلبی را در نرم‌افزار ثبت کند، زائر می‌تواند با جستجوی شماره کاروان خود، تمامی مطالب کاروان خود را مشاهده نماید.
 • بخش‌های اصلی نرم افزار:
  • در بخش موضوعات آموزشي، مطالب با قالب های مختلف از جمله: متن، تصاویر، صوت و ویدئو در 10 دسته اصلی ارائه شده است. تمامی مطالب موجود در این بخش قابليت آفلاین شدن را نیز دارا می باشند به این صورت که مثلا کاربر ویدئویی را در برنامه برای بار اول دانلود نموده و در دفعات بعدی آن را از حافظه دستگاه خود می خواند و احتیاجی به اتصال مجدد به اینترنت ندارد.
  • در بخش برنامه روزانه، برنامه های متنوعی برای هر روز قرار داده شده که 24 ساعته فعال بوده و در سه نوبت 8 ساعته در روز فعالیت دارد و کاربر می تواند مطالب روز را در ساعت مقرر شده در نرم افزار به صورت آنلاین دریافت نماید.
  • اخبار مرتبط با حج نیز در بخش اخبار قرار خواهد گرفت تا کاربران عزیز بتوانند جدیدترین اخبار را دریافت نمایند.
  • در بخش پرسش و پاسخ، کاربران سوالاتشان را در مورد موضوع حج ثبت نموده و نرم افزار یک کد رهگیری به آنها می دهد. سپس کارشناسان برنامه سوالات را مشاهده کرده و به ترتیب به آنها پاسخ خواهند داد و کاربران از همین بخش برنامه پاسخ خود را دریافت خواهند کرد. در واقع این بخش از برنامه به صورت تعاملی بوده و کاربر با برنامه در ارتباط است.
  • همچنین مسابقات مختلفی هنگام موسم، قبل از موسم و بعد از آن در بخش مسابقات برنامه فعال خواهد شد و جوایزی نیز برای ان در نظر گرفته خواهد شد و کاربران از همین صفحه می توانند در مسابقات شرکت کرده و نتایج را دریافت نمایند.

جهت دانلود این نرم افزار اینجا کلیک نمایید.


نظرات


پربازدیدترین ها

بسته های مجازی ویژه زائران حج و عتبات عالیات

زائران حج تمتع 94 می توانند جهت استفاده از بسته های مجازی با ثبت نام در سامانه و با درج کدملی خود در قسمت نام کاربری و رمز عبور از بسته ها استفاده نمایند. جهت ورود و مشاهده بسته ها اینجا کلیک نمایید.

نرم افزار کاروان مجازی ویژه زائران حج

نرم افزار اندروید کاروان مجازی حج ویژه زائران حج تمتع می باشد و دارای 5 بخش اصلی آرشیو مطالب، برنامه روزانه، جلسات آموزشی زائران در موضوعات متنوع، اخبار حج، پرسش و پاسخ پیرامون مسایل حج و مسابقات می باشد.

كانال هاي آموزش زائران در فضاي مجازي

زائران گرامی حج تمتع می توانند از طریق کانال و صفحه "آموزش و فرهنگ حج و زیارت" در پیام رسان ها و شبکه اجتماعی اینستاگرام مطالب آموزشی، اخبار و اطلاعات لازم در زمینه حج 99 را دریافت نمایند.

سامانه پیام کوتاه زائر 3000828881

سامانه پیام کوتاه زائر 3000828881

برگزاری جلسات استمرار آموزش و پرسش و پاسخ انلاین زائران حج

استمرار آموزش زائرین حج تمتع 1399

راهنما و روش شرکت در کلاس های آنلاین زائران حج

راهنما و روش شرکت در کلاس های آنلاین زائران حج

پرسش و پاسخ