مسابقات ویژه زائران حج 1401

ﺳﻪشنبه 24 خرداد 1401
مسابقات ویژه زائران حج 1401

این مسابقات در 6 موضوع ویژه زائران عزیز حج 1401 می باشد و انشاءالله در ایام حضور در سرزمین وحی اجرا و به برندگان در هر کاروان هدایایی اهداء خواهد شد.

مسابقه شماره 1:  مسابقه "فصل مهمانی" نام دارد که یک مسابقه قرانی است و منبع این مسابقه کتابچه "فصل مهمانی" است.

مسابقه شماره 2:  مسابقه " آشنایی با مدینه" نام دارد و به آشنایی زائران با شهر مدینه منوره و مسجدالنبی (ص) می پردازد . منبع این مسابقه ویژه نامه "وصال دوست" می باشد.
مسابقه شماره 3: مسابقه "آشنایی با مکه" نام دارد که به آشنایی زائران با شهر مکه مکرمه و مسجدالحرام و کعبه شریفه می پردازد. منبع این مسابقه ویژه نامه "وصال دوست" می باشد.

مسابقه شماره 4: مسابقه "مناسک حج" نام دارد که سوالاتی در مورد احکام و مناسک حج جهت آمادگی هر چه بهتر زائران گرامی در ان طراحی شده است. 
مسابقه شماره 5 و 6 : مسابقه "حیات و سیره معصومین (ع)" نام دارد که به آشنایی زائران با سیره و تاریخ زندگی ائمه معصومین(ع) کمک زیادی می کند. منبع این مسابقه ویژه نامه "وصال دوست" و همچنین مجموعه کتاب های حیات  و سیره معصومان(ع) می باشد.

 

جهت ورود و شرکت درمسابقات اینجا کلیک نمایید.

 

ابتدا برای یکبار اطلاعات خواسته شده از جمله شماره کاروان و دیگر اطلاعات را کامل نمایید و سپس در مراجعات بعدی بعد از زدن کدملی اطلاعات شما نمایان شده و می توانید به مرحله بعد و شروع مسابقه بروید.

 

 

  • 1659
  • 0

کلمات کلیدی :

نظر شما :

نظرات :

آخرین اطلاعیه ها
چهارشنبه 26 اردیبهشت 01403
یکشنبه 20 فروردین 01402
ﺳﻪشنبه 24 خرداد 01401
تبلیغات تبلیغات تبلیغات